شرکت ایستا توان صنعت

شرکت ایستا توان صنعت (سهامی خاص) با بیش از ۲۰ سال سابقه، در زمینه تولید و توزیع بیش از ۲۲۰۰ نوع از تجهیزات برق صنعتی مورد استفاده در تابلو های توزیع، فرمان، اتوماسیون، اندازه گیری، روشنایی و اصلاح ضریب قدرت (خازنی) در سطوح مختلف فشار ضعیف، متوسط و قوی در تاسیسات مسکونی و صنعتی (صنایع مادر انرژی، مخابرات، نفت و ترابری) تحت لیسانس کمپانی معتبر ETI فعالیت می نماید.کمپانی ETIفعالیت خود را از سال ۱۹۶۰ در کشور اسلوانی، عضو اتحادیه اروپا، آغاز کرده و به تدریج با گسترش بازار خود، چندین کارخانه بزرگ دیگر در سایر کشورهای اروپایی از جمله آلمان و لهستان راه اندازی نموده است. چندین سال بعد خط مستقلی برای تولید تجهیزات الکترو سرامیکی و درنهایت انواع فیوزهای راه اندازی شد. درسال ۱۹۷۹ با نام رسمی ETI (elektrotehničnih izdelkov Elektroelement Izlake) ثبت گردید.اعتبارات

کلیه محصولات این شرکت از گارانتی برخوردار بوده و علاوه بر استاندارد ملی ایران و تا ییدیه های مراجع ذیصلاح از جمله شرکت توانیر و پژوهشگاه نیرو، دارای گواهی استانداردهای معتبر اروپایی همچون VDE ،KEMA ،IEC ، CEو CESIمی باشد. صلاحیت محصولات این شرکت از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)، دانشگاه شهید رجائی، شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت جابون مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته است.

همچنین شرکت ایستا توان صنعت در فهرست تأمین کنندگان کالای شرکت نفت و نیز گروه مهندسی مپنا قرار دارد. محصولات ETIکه به تفصیل در سایت های www.etico.ir و www.eti.si به آنها پرداخته شده است، علاوه بر توزیع و فروش از طریق ۵۰نمایندگی در سطح استان های کشور، به شرکت های توزیع، برق منطقه ای – استان ها و شهرستان ها، نوسازی مدارس، مخابرات ایران و استان ها، شرکت های بخش مسکن و راه و ترابری، شرکت های کنتورسازی مطرح، مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، کارخانجات، بیمارستان ها، شرکت های تابلوسازی و پیمانکاران معتبر عرضه می گردند.